A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  Arkivi për qershor, 2009

  06 29 2009

  Kjo pjesë tjetër është një post mysafir nga bloger Andrew Kennedy ( http://ankank.blogspot.com ), autor i "Personaliteteve esenciale".

  Hi all,

  Ky blog është iniciuar nga takim trajneri Jay Cataldo (@ JayCataldo në eksitim). Jay ka bërë një gjë të madhe në ftuar të tjerët për të kontribuar në takim e tij blog. Ai ka qenë i ngrohtë dhe bujare me mua sidomos kur ne ndoshta nuk pajtohen se shumë për disa çështje, por për ata lexues të reja në blogun tim më lejoni të prezantoj veten time. Lexo vazhdimin e këtij entry »  A Must Shikojnë Trailer

  Author: Jay Cataldo
  06 1 2009

  Njerëzit vazhdimisht më pyesin se si unë jam në gjendje për të marrë rezultatet që kam bërë për klientët e mi. Nëse jeni kurioz, ju mund të shikojnë rimorkio më poshtë për të mësuar më shumë në lidhje me "armë sekrete" I përdorur për të transformuar jetën e njerëzve.

  Btw ... guru Suksesi Jack Canfield shumë miraton këtë teknikë (ai është në film). Nuff tha.

  PS Nëse ju pëlqen kjo video, ju lutem bashkuar listën time të postimeve nga hyrja emrin tuaj dhe adresën email në formën në të djathtë. Ju do të njoftoheni me email kur artikuj të ri janë botuar dhe do të merrni raport shumë të respektuar të lirë time "shtytje butonin - Shtatë Secrets Suksesi provuara Për Një Jeta Transformim total", si një dhuratë.

  PPS Mos harroni të kërkojë 30min tuaj FALAS 1-on-1 "Rapid Transformimi" stërvitje sesion duke plotësuar formularin në faqen kryesore. Go këtu tani: SIGN ME UP!