A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  Arkivi për janar, 2010

  valentines-day-sucks

  Unë kam disa lajme të mira për të gjithë ju urren atje. Si unë jam i sigurt se ju e dini nga leximi fundit time postim V-Day , unë jam në një mision të këtij viti për të shkatërruar këtë pseudo-festë një herë dhe për të gjithë.

  Kështu që këtu është një lajm i mirë ... ndonjëherë-aq-i bukur Mis Deanna Lorraine ( www.deannalorraine.com ) kohët e fundit kishte mua në shfaqje e saj për të shpjeguar vetëm pse unë urrej Ditën e Shën Valentinit aq shumë. Që çdo djalë në planet ka nevojë për të dëgjuar këtë, unë kam vendosur për të bërë regjistrimin në dispozicion (pa pagesë) për një kohë të kufizuar, kështu që plotësoni formularin më poshtë dhe shkarko podcast ndërsa është ende në dispozicion.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  ! CL CK: Një Film LEGO shkurtër

  Author: Jay Cataldo
  01 17 2010  Falas xixëllin juaj

  Author: Jay Cataldo
  01 17 2010  Original Spiderman

  Author: Jay Cataldo
  01 16 2010  Will Smith On Life

  Author: Jay Cataldo
  01 16 2010

  Disa fjalë motivues nga Will Smith.  Ndarja A Lumturia Vogël

  Author: Jay Cataldo
  01 15 2010

  Unë nuk jam një tifoz i coca-cola (ose sode në përgjithësi) me çdo mjet, por kjo është reklama shkëlqyer. Si mund të ju lidhë eksitim ekstreme për produktin tuaj apo shërbimit?  Jonah Rocks - 5 vjeçar baterist

  Author: Jay Cataldo
  01 15 2010

  Ky fëmijë është nisur disa gomar serioze në vetëm 5 vjeç. Absolutisht e mrekullueshme.  NYC Dating Magjike Pjesa 2

  Author: Jay Cataldo
  01 12 2010

  (Nëse nuk e keni lexuar Pjesa 1 ende, ju lutem lexoni atë më parë para se të vazhdoni: NYC Dating Magjike Pjesa 1 )

  Ja ndarja e aventura tonë 3 ditë (Një falënderim i përzemërt për mikun tim të mirë Platoni për të ndihmuar mua sajojnë itinerarin):

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  NYC Dating Magjike Pjesa 1

  Author: Jay Cataldo
  01 11, 2010

  Sot, unë do të doja të përgjigjem një pyetje unë jam pyetur shpesh nga klientët e mi meshkuj.

  "Ok, Jay, ajo më në fund tha po. Pra, çfarë të bëj tani? "

  Aka: "Ajo mori mua tre muaj për të bindur të saj për të dalë me mua, por unë nuk kam dhënë se ku unë duhet të marrë atë. Çfarë bëni ju sugjeroj? "

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  01 10 2010  Never Ending Rooster

  Author: Jay Cataldo
  01 10 2010  01 8, 2010

  valentines day sucks

  Dita e Shën Valentinit është pothuajse këtu dhe në rast se ju nuk jeni në dijeni, unë kam disa viçi serioze me këtë pseudo-pushime. Në fakt, unë jam në një mision të këtij viti për ta shkatërruar një herë e përgjithmonë.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  Tweets e mia - Java e 28 dhjetor

  Author: Jay Cataldo
  01 5, 2010

  Kush tjetër është deri për Vitin e mia Of The Challenge Tiger? >> http://bit.ly/4RIwf7

  Rezolutat e Vitit të Ri e destinuar të dështojë, thonë psikologët >> http://bit.ly/5dkH9L <çfarë ju djema mendoni për këtë?

  RT @ lancearmstrong 'Një shishe verë përmban më shumë filozofi se të gjithë librat në botë. " - Louis Pasteur

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  Në qoftë se ju ndiqni meje, eksitim, ju e dini se unë kam qenë përçart për tim mik tepër të talentuar Jessica dhe zërin e saj të bukur. Ajo më dha më të mirë të pranishëm Krishtlindjeve kam marrë ndonjëherë dhe kam kërkuar për të ndarë atë me ju djema.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »