A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  Arkivi për janar, 2012

  Një tjetër Suksesi Massive!

  Author: Jay Cataldo
  01 12, 2012

  Unë jam shumë krenar për të ndarë me ju një tjetër histori suksesi pabesueshme nga një ish-klient. Kur kam filluar të punoj me Pjetrin nja dy vjet mbrapa, fokusi i tij i vetëm ishte riparuar marrëdhëniet e tij me ish-gruan e tij në përjashtimin e çdo gjë tjetër. Ndërsa ai besonte se kjo ishte e gjitha ai kujdesej për, ai filloi të kuptojë se ai ishte, në fakt, në kërkim të një tërësi shumë më shumë ... Lexo vazhdimin e këtij entry »