A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  Arkivi për NYC Jeta Traineri 'Category

  Warning librin e të

  Unë të kërkuar për të le ju në diçka rreth industrisë tim që është pak hije ... diçka që ju do të keni për të parë për në qoftë se ju jeni në kërkim për të punuar me një trajner apo terapisti.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  10 22 2013

  Pafund Kryesore Kursi Studimi

  A keni pyetur ndonjëherë veten këtë pyetje? Unë sigurisht që atëherë unë kam qenë i lë në baltë herë SHUME në të kaluarën.

  Unë sjell këtë ide, sepse unë kam një dhuratë të pabesueshme për ju sot që është (ju mendoi ai) absolutisht falas. Pra ju lutem vënë skepticizmin tuaj rreth produkteve "të lirë" mënjanë, sepse nëse jeni duke kërkuar për të bërë disa ndryshime të mëdha të jetës atëherë ju jeni do të gjeni atë jashtëzakonisht e vlefshme.

  Ja backstory ...

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  I pakufishëm

  Unë jam shumë krenar të them se re kurs studimi im në shtëpi është më në fund në dispozicion. "Pafund" është një përmbledhje bllokim i mbushur e teknikave shumë të mira, strategjive dhe këshilla vrasës që kam mësuar gjatë 15 viteve të fundit unë kam shpenzuar në fushën e vetë-ndihmë. Unë e kam quajtur atë pas filmit sepse kjo është tjetër gjë e mirë për të popping NZT pa efekte anësore të tmerrshme.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  Freaking Out!

  Ever kemi 47,000 njerëz zhduken mbi ju nga blu? Kjo ka ndodhur me mua dy ditë më parë dhe unë mund t'ju siguroj, nuk është e bukur. Ishte I freakin? Kohë e madhe. Sidomos pasi që unë nuk kishte asnjë ide se pse kjo ka ndodhur. Ja historia ... Lexo vazhdimin e këtij entry »  A Must Shikojnë Trailer

  Author: Jay Cataldo
  06 1 2009

  Njerëzit vazhdimisht më pyesin se si unë jam në gjendje për të marrë rezultatet që kam bërë për klientët e mi. Nëse jeni kurioz, ju mund të shikojnë rimorkio më poshtë për të mësuar më shumë në lidhje me "armë sekrete" I përdorur për të transformuar jetën e njerëzve.

  Btw ... guru Suksesi Jack Canfield shumë miraton këtë teknikë (ai është në film). Nuff tha.

  PS Nëse ju pëlqen kjo video, ju lutem bashkuar listën time të postimeve nga hyrja emrin tuaj dhe adresën email në formën në të djathtë. Ju do të njoftoheni me email kur artikuj të ri janë botuar dhe do të merrni raport shumë të respektuar të lirë time "shtytje butonin - Shtatë Secrets Suksesi provuara Për Një Jeta Transformim total", si një dhuratë.

  PPS Mos harroni të kërkojë 30min tuaj FALAS 1-on-1 "Rapid Transformimi" stërvitje sesion duke plotësuar formularin në faqen kryesore. Go këtu tani: SIGN ME UP!  Coaching Life? Thuaj Çfarë?

  Author: Jay Cataldo
  02 19 2009

  Pyetja e parë që unë jam pyetur kur njerëzit të gjetur se çfarë të bëj tingëllon diçka si kjo: " ? Hmm ... çfarë është që mbi të gjitha "Dhe përgjigja ime është gjithmonë e njëjtë:"? Sinqerisht ... Unë me të vërtetë nuk mund të ju them ".

  Do të jetë i pari që pranoj se unë nuk jam tipike tuaj . Unë jam askund në moshën pesëdhjetë vjeç, unë jam si politikisht jo korrekte si ju mund të merrni, dhe unë nuk u ftua të jetë një kokë duke folur në e fshehtë.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »