A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  valentines-day-sucks

  Unë kam disa lajme të mira për të gjithë ju urren atje. Si unë jam i sigurt se ju e dini nga leximi fundit time postim V-Day , unë jam në një mision të këtij viti për të shkatërruar këtë pseudo-festë një herë dhe për të gjithë.

  Kështu që këtu është një lajm i mirë ... ndonjëherë-aq-i bukur Mis Deanna Lorraine ( www.deannalorraine.com ) kohët e fundit kishte mua në shfaqje e saj për të shpjeguar vetëm pse unë urrej Ditën e Shën Valentinit aq shumë. Që çdo djalë në planet ka nevojë për të dëgjuar këtë, unë kam vendosur për të bërë regjistrimin në dispozicion (pa pagesë) për një kohë të kufizuar, kështu që plotësoni formularin më poshtë dhe shkarko podcast ndërsa është ende në dispozicion.

  Lexo vazhdimin e këtij entry »  Më shumë Bad Mënyrat Facebook

  Author: Jay Cataldo
  05 19 2009

  Kohët e fundit kam marrë për të parë një thyerje midis një burri dhe gruaja shpaloset në Facebook cilën luajtur jashtë si një opera sapuni mini. Çfarë e bëri atë veçanërisht interesant ishte fakti se djalë është një trajner përmirësim, shumë të ngjashme me atë Misterin djalë nga emisioni VH1 "Pickup Artist."

  Lexo vazhdimin e këtij entry »