A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


  • Përkthyes

    English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
    Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
    Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
    Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
    Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
    Turkish flagHungarian flag      
    Real Koha Web Analytics

    Na Kontaktoni

    Jay Cataldo Life Coaching

    304 Park Avenue Jugut

    New York, NY 10010

    (800) 617-6186

    Jay Cataldo Life Coaching Blog

    "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

    Një tjetër Suksesi Massive!


    Unë jam shumë krenar për të ndarë me ju një tjetër histori suksesi pabesueshme nga një ish-klient. Kur kam filluar të punoj me Pjetrin nja dy vjet mbrapa, fokusi i tij i vetëm ishte riparuar marrëdhëniet e tij me ish-gruan e tij në përjashtimin e çdo gjë tjetër. Ndërsa ai besonte se kjo ishte e gjitha ai kujdesej për, ai filloi të kuptojë se ai ishte, në fakt, në kërkim të një tërësi shumë më tepër ...

    "Kur kam filluar të punoj me ju, Jay, unë isha vetëm disa muaj nga një divorc. Unë të kërkuar për të fituar përsëri gruan time, e kishte lexuar librin tuaj 'Get Girl juaj Kthehu "dhe besonte se është pikërisht ajo që kam kërkuar. Por kuptova pas punuar me ju se ajo që unë e nevojshme nuk ishte dikush tjetër për të përmbushur jetën time, por forcën time vet e brendshme, besim dhe lumturi. Ajo ishte një dhuratë shumë më e madhe se çdo gjë kam menduar kam kërkuar kur kemi filluar. Jay, unë nuk mund të them mjaft për atë që keni bërë për mua. Faleminderit, Faleminderit, Faleminderit! "-Peter Frumenti

    Check out e tij para dhe pas pics dhe pastaj të marrë disa minuta për të parë video shumë frymëzues Pjetrit. Unë premtoj se tregimi i tij do të të motivuar për të bërë disa ndryshime të pabesueshme në jetën tuaj.

    Nga £ 440 deri në maratonën Runner - "Çdokush mund ta bëjë këtë," thotë Peter Frumenti.

    Peshon £ 440 dhe ndjenjë tendosje e jetës së përditshme, Peter Frumenti transformuar veten në një kontrabandist maratonë të përkushtuar, duke derdhur mbi £ 200. Sipas Pjetrit, të gjitha duhet është forca nga brenda. Kjo është historia se si ai ka humbur çdo gjë, por fitoi një perspektivë krejt të re për të jetuar ... Për të mësuar më shumë ju mund të ndjekin së bashku udhëtimin e tij nga nënshkrimit të Youtube Channel të tij: www.youtube.com / user / MakeTheDecision dhe ditarin e tij: www.pathtoawesome . com

    Të jetë i shoqërueshëm, Share!

    Lini një Përgjigju