A jeni gati ...
për të transformuar?
 
Regjistrohuni në komunitetit tonë
dhe për të marrë librin tim FALAS ...
 
"Shtytje butonin!"
Shtatë Secrets P ROVEN Suksesi
Për një transformim total Jeta
 
 
Nuk ka asnjë arsye pse ju
Nuk mund të ketë Jeta You Want
Get It Now!
 
Emri:
Email:
 
Privacy juaj
është i sigurt me ne.

HOME

Shtëpi

Regjistrohu për të ushqyer tim


 • Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Koha Web Analytics

  Na Kontaktoni

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue Jugut

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transformimi jetën tuaj në shtytje e një butoni"

  Arkivi për Chris Brown 'Category

  Chris Brown Apologjia

  Author: Jay Cataldo
  07 28 2009

  Credit: Brandon Evans (Wikimedia Commons)

  (Kjo është një ribotim i një artikulli që kohët e fundit kam shkruar për Womenco.com)

  Pra, Chris Brown më në fund lëshoi ​​një falje publike javën e kaluar për famëkeq "incident Rihanna." Ndërsa ajo i kishte kaluar koha, shumica e njerëzve nuk duket shumë i lumtur me të, veten duke qenë një prej tyre. Personalisht, unë mendoj se ai mund të ketë bërë një punë shumë të mirë dhe në fund të këtij neni, unë jam duke shkuar për të ndarë disa këshilla provuar psikologjikisht në mënyrën më të mirë për të kërkuar falje për një bashkë-punëtor. Kjo këshillë do të jetë në dispozicion sa herë që keni munguar nje date te rendesishme apo aksidentalisht dhënë shefit tuaj një sy të zezë në parti e Krishtlindjeve. Lexo vazhdimin e këtij entry »