Ben je klaar ...
te transformeren?
 
Word lid van onze community
en ontvang de GRATIS rapport ...
 
"Push The Button!"
Zeven P Roven Success Secrets
Voor een totaal Life Transformation
 
 
Er is geen reden waarom je
Kan niet de leven dat je wilt ...
Nu aanmelden!
 
Naam:
E-mail:
 
Uw privacy
is veilig bij ons.

HOME

Naar huis

Abonneren op mijn FEED


  • Vertaler

    English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
    Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
    Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
    Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
    Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
    Turkish flagHungarian flag      

    De Jay Cataldo Life Coaching Blog

    "Verander je leven op het druk op de knop"

    NYC Dating Magic deel 1



    Vandaag wil ik een vraag die ik vaak ben gevraagd door mijn mannelijke cliënten te beantwoorden.

    "Ok, Jay, ze uiteindelijk ja gezegd. Dus wat moet ik nu doen? "

    Aka: "Het kostte me drie maanden haar ervan te overtuigen om uit te gaan met mij, maar ik heb geen idee waar ik moet haar. Wat stelt u voor? "

    Nu Ten eerste, wil ik zeggen dat, ook al ben ik een dating coach , ik ben geen grote fan van dating. Sterker nog, ik denk dat een man moet doen wat hij kan om zich te nemen uit het "dating" frame en in plaats daarvan, het zeer duidelijk dat de twee van hen zijn gewoon "opknoping uit." Te maken

    Ik zal meestal iets zeggen als: "Dat je het even weet, gaan we niet op een datum vanavond. Dating komt neer op een saai diner, een sappige film en een cheesy nachtzoen. We gaan niet voor een van dat te doen. We zijn gewoon gaan hangen en wat plezier te hebben. "

    Dat gezegd hebbende, er zijn een paar dingen in gedachten te houden wanneer je tijd doorbrengen met een meisje waarin je geïnteresseerd bent Het eerste ding is, wil je in te pakken in zoveel plaatsen / zintuiglijke ervaringen als je kan in de kortste tijd mogelijk.

    Bijvoorbeeld, in plaats van zitten op dezelfde bar de hele nacht, hebben een paar drankjes, laat een snelle hap te eten te grijpen, dan stoppen bij een ijsje plaats op de weg naar huis. Hoe meer plaatsen waar je haar mee te nemen, hoe langer ze het gevoel dat ze je heeft gekend (sinds ze zal meer herinneringen aan jou samen).

    Vorige maand was er een super cool meisje dat ik vliegen om te bezoeken voor een paar dagen. Omdat we al aardig in de buurt, en ze had nooit echt ervaren New York City voor (niet goed, tenminste), heb ik besloten om allemaal uit te gaan en haar te laten zien een geweldige tijd.

    Nu ik je niet aan te gaan deze over de top met een meisje dat je net begonnen met daten, omdat het kan loskomen als je probeert te hard. Ook legt hij de belachelijke precedent dat zal voor jullie onmogelijk zijn om te voldoen aan op een consistente basis.

    Dat gezegd hebbende, stay tuned voor deel 2 van dit bericht, waar ik zal het afbreken van onze gehele drie dagen avontuur van begin tot eind. Als je ooit in NYC en besluiten om dit protocol (of delen ervan) te volgen, ik beloof u dat uw meisje zal altijd van je houden ... of in ieder geval tot het weekend voorbij is. ;-)

    Bekijk deel 2 hier: NYC Dating Magic Deel 2

    Make it happen,

    -Jay Cataldo

    PS Vergeet niet om verder te gaan en uw GRATIS 30min "Rapid Transformation" coaching sessie te vragen door te gaan hier: Schrijf me in!

    Share and Enjoy:
    • Digg
    • StumbleUpon
    • del.icio.us
    • Facebook
    • MySpace
    • Yahoo! Buzz
    • LinkedIn
    • Google Bookmarks
    • Reddit
    • Technorati

    Gerelateerde berichten:

    1. NYC Dating Magic Deel 2
    2. De beste strategie Dating Voor Iedereen
    3. Meer Bad Manners Facebook
    4. De Vaynerchuk Experience
    5. Wegen In On The Tiger Woods schandaal

    8 Responses to "NYC Dating Magic Part 1"

    1. KevinC Zegt:

      Als ik iemand ontmoet nieuw. Ik plaats veranderen, zelfs in het kader van dezelfde plaats als ik niet de kans om haar te verplaatsen naar een nieuwe locatie.

    2. Sidis Zegt:

      Ik hou van uw blog thema, kunt u mij vertellen de naam van het of waar u het heeft gedownload? thx.

    3. Ping Voigt Zegt:

      Nou, wat een geweldige inhoud, heb ik het niet helemaal eens, maar ik ben nog steeds geïnteresseerd in deze.

    4. Noel Doles Zegt:

      Hoi, Ik vond uw pagina toen ik op zoek was naar Google naar sites met betrekking tot dit artikel. Ik heb zeg u, uw site is briljant. Ik niet veel tijd op dit moment volledig te lezen uw website, maar ik heb het bookmarked. Ik zal terug zijn in een dag of twee. Bedankt.

    5. Howie Zegt:

      Ik hoop dat u kunt begrijpen hoe ik me voel en dat ik heel oprecht in wat ik ga zeggen. Op een keer was ik met alot van problemen uit te vinden hoe je een bepaald meisje date. Ik keek in elke plaats waar ik kon bedenken om te proberen om te leren hoe je een meisje te ontmoeten Na ton van het zoeken en uitproberen van dingen die niet werkte heb ik eindelijk een site die was zo goed geschreven dat het aan mij geïnspireerd om te doen wat ik nodig had te doen .. die site? was van jou. Im niet zeker of ik ooit zal weten hoe je het gedaan hebt, maar ik dank u voor wat het is dat u mij geholpen hebben te overwinnen.

    6. Jacob Bradley zegt:

      Great post, blij dat ik vond dit blog. :)

    7. cricut Zegt:

      Ik ben momenteel te lezen op mijn Blackberry en scant het eens ik thuis ben. Ik hou van uw site en marketing strategie.

    8. Mali zegt:

      Om plaatsers te veranderen tijdens een dating event is een slimme manier kan de nieuwe locatie brengen altijd een bepaald onderwerp om het ijs te breken.

    Laat een reactie achter