Kas olete valmis ...
Transform?
 
Liitu meie kogukond
ja saada tasuta Minu raamat ...
 
"Push Button!"
Seitse P Roven Edu saladused
Kokku Life Transformation
 
 
Ei ole mingit põhjust, miks sa
Ei saa olla elu, mida tahad
Get It Now!
 
Nimi:
E-mail:
 
Sinu privaatsus
on ohutu koos meiega.

KODU

Kodu

Telli minu FEED


 • Tõlkija

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flag      
  Real Time Web Analytics

  Kontakt

  Jay Cataldo Life Coaching

  304 Park Avenue South

  New York, NY 10010

  (800) 617-6186

  Jay Cataldo Life Coaching Blog

  "Transform oma elu ühe nupuvajutusega"

  Päevane annus inspiratsiooni


  Paar päeva tagasi oli mul rõõm ajaveetmine endine klient, kes linnas tagasi paar päeva. Leslie lugu on üsna märkimisväärne ja ma tahaks seda jagada lootuses see motiveerib ja inspireerib sind.

  Tagasi, kui ta tuli minu juurde, Leslie oli hädas läbi tema stipendiumi NYC haiglasse. Igapäevane hazing, poliitika ja pikk, jõhker tundi haarasid tema energiat ja enesekindlust. Aga veel hullem, halb Leslie oli isegi suurem probleem.

  Isegi kui ta on geniaalne naine, tänu tema puudumine tugev eksami võimed, Leslie suutnud oma lõpueksami (samaväärne Bar Eksami kirurgide) kolm korda järjest. Selle tulemusena on ta silmitsi tohutu dilemma: kas ta ei liigu edasi edasi proovida, ta ei saaks üle minna mis jätaks teda koormata tohutu võlg tema õppelaenu ja kuidagi maksta neile välja. Ütlematagi selge, et ta oli emotsionaalne vrakk.

  Leslie dilemma osutunud keeruline juhtum minu jaoks, sest ajal, ta ei uskunud, et see oli võimalik läbida oma test vaid kuus nädalat prep aeg (enamik õpilasi on vaja kuue kuu sirge uuring saada möödaminnes klass) . Nii et me kohe läks tööle ülesehitamisel tema usaldus, allaying tema kahtlusi, käsitöö uuring rutiinne, et temaga koos töötanud kirglik ajakava ja teha kindel, et ta oli, kuidas juhtida oma emotsionaalset seisundit, kui ta kogenud bouts hirm, uputama või lootusetus.

  Fast forward kuus nädalat hiljem ja ma olen uhke öelda, et Leslie ACED tema test ja viimistletud tema lõplik klasside ilma probleemideta. Ja nüüd, et see on tulemas kaks aastat alates tema suur saavutus, viimaseid on see, et ta erapraksis õitseb ja ta kihlatud suvel. Way to go Leslie! Seda kuuldes hea uudis oli mulle sära nagu uhke lapsevanem ja ma ei saa oodata, et jagada lugu oma kogukonnas.

  Ma loodan, et Leslie võitlus inspireerib sind endasse uskuma ja aru saama, et nii kaua, kui on aega kella, seal on alati võimalus, et comeback. Kunagi loobuda ise, sest sa oleks üllatunud, milliseid viimase hetke võitude oled võimeline tõmmates lahti. Leslie edu on suurepärane meeldetuletus sisemine ülevus meile kõigile lihtsalt ootab ära võtta.

  Ja just kick up inspiratsiooni tegur paari pügala võrra, otsustasin ma jagada mõned rohkem edulugusid, mis on selgunud viimase kuue kuu jooksul. Nüüd pidage meeles, et klient ei ole saanud edukas kirurg nagu Leslie olla väärt mainimist. Igaüks, kes võidab isiklik väljakutse, ükskõik kui väike, on edu minu raamat. Minu põhjendus on see lihtne: saladus tohutu edu elus on hoida hoone väike edu lõputult. Nii et mine võtta, et esimene samm (olgu see kuitahes väike) ja hoida liigub edasi.

  Nii et siin on mõned hämmastav inimesed, kes on kõik ekraanil uskumatu julgus, tugevus ja tugevus vaimu. Ma olen väga tänulik, et olla osa nende elust.

  (Mõned nimed on muudetud põhjustel privaatsust)

  Todd, kes on esinenud sattuda vägivaldses paarisuhtes, on lõpuks leidnud partneri, kes kohtleb teda armastusega ja lugupidamist.

  John on tohutult kasvanud tema usaldust pärast üleminekul uue müügi töö ja kasvanud tema palk üle $ 40k.

  Chris on leida ise palju rohkem rahulik, lõdvestunud ja enesekindel ümber naisi ta on huvitatud.

  Teddy bested oma vana aega NYC maraton sel aastal üle tunni, õnnestus tema depressioon kontrolli alla (ta enam võtab antidepressandid) ja lõpuks tema kolmeaastase dating kuiv õigekirja.

  Kathleen, kellel tekkis foobia laulmise avalikult, kui ta oli noorem, oli lõpuks võimalik sooritada uuesti ees rahvahulk esimest korda kümne aasta jooksul.

  Steven, kes töötas aastaid toimetamine filme, on lõpuks ometi oma võimaluse suunata oma esimest täispikka filmi (mis on kolme miljoni dollari eelarvest).

  Rick on lõpuks raputatakse maha tõsine rahaline tagasilöök, et purustada tema täiesti. Pärast kaks aastat kestnud krooniline viha, häbi ja depressioon, ta on nüüd võimalik naerda ja nautida elu uuesti.

  Trisha õppinud, kuidas tõhusalt hallata oma sotsiaalne ärevus, lõpetanud Columbia Law School kiitusega ja turvaline töö töö ÜROs.

  Max suutis ületada oma kurnav pelgus ja äss oma intervjuusid doktoriõppes Pepperdine'i Ülikoolis, kus ta töötab praegu doktorikraadi psühholoogias.

  Justin seltskonda, Lux Naturals (mis teeb omatehtud seepe Lotion ja küünlad), on praegu Kogu toidu # 1 hästimineval vanni ja keha firma North East piirkonnas. Need on erastamine laiendada riiklikult 2012.

  Lisa loobuda oma töökoha Zumba juhendaja jätkata oma unistuse ja avada cupcake äri.

  Suzette suutis vahelülid ära tema Zoloft (all tema arsti järelvalve all) pärast kolmeaastast sõltuvad ravimeid.

  Len, kõrgtasemel ettevõtte juht, on nüüd võimalik magada öösel esimest korda aastate jooksul ilma tuginedes unerohud.

  Eddie võitis oma endine tüdruksõber tagasi pärast teha iga viga võimalik enne lugemist minu raamat.

  Greg suutis vähendada oma näo puugid umbes 90% võrra ja lõpetada ravimi (tema arsti järelvalve all) ta kasutab, et hoida neid kontrolli all.

  Ruben väikeettevõte peaaegu kahekordistunud kasumit sel aastal. Ruben on täitnud ka oma unistus kirjalikult, filmimise ja peaosas film mis võeti vastu nelja filmifestivalidel.

  Sam lõpuks alustas oma esimese romantilise suhte 25-aastased.

  Carlos, filmitegija, suutis ületada oma probleemid koos avaliku esinemise ja rääkida oma töö julgelt nii ees suur publik ja kui on intervjuu ühe suurima raadiojaama Lõuna-Ameerikas.

  Ja lõpuks, Rachel suutis vahelülid ära tema Prozac (all tema arsti järelvalve all) pärast sõltuvad ravimeid juba üle 10 aasta.

  Veelkord, tahaksin väljendada, kui imeline see on olnud, et on treeneriks nende suurepäraste üksikisikud. Tahan tänada neid aidata tõestada, et minu juhendamise meetodid korter läbi saada tulemusi ja, mis veelgi olulisem, inspireerib YOU samm kuni plaat.

  -Jay

  PS Kui te ei ole taotlenud oma tasuta coaching istungil, kui tulistada mulle e-mail ja me jõuame häälestamist. Ma tahaks, et sa oleks minu kõrval edulugu.

  Olema seltskondlik, jaga!

  2 Responses to "päevaannuse Inspiration"

  1. Francie Gliem ütleb:

   Ma olen üllatunud, ma pean ütlema. Harva ma kohanud blogi, mis on võrdselt harivat ja huvitavat, ja las ma ütlen teile, olete tabanud naelapead. Probleem on midagi ei piisa naiste ja meeste räägite arukalt kohta. Nüüd ma olen väga õnnelik, et ma leidsin selle minu jahtima midagi, mis on seotud selle.

  2. Malvolio Gheorghe ütleb:

   väga hästi kirjutatud artikkel! aitäh

  Jäta vastus